Вівторок, 28.02.2017, 12:51
Вітаю Вас, Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Наша школа » Сторінка випускника (Для випускників минулих років)
Сторінка випускника
МакаревичДата: П`ятниця, 02.01.2015, 17:37 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Пролетіли роки... І ти вже давно не учень нашої школи, але пам'ять повертає тебе в
роки твого дитинства. Ти згадуєш школу, своїх однокласників,
вчителів...
Зараз ти можеш бути далеко або близько, тобі здається, що все змінилося. Але стіни школи ще пам'ятають твій сміх, твої
відповіді біля дошки, твій веселий невгамовний клас.
У кожного з твоїх однокласників своє життя. Але так іноді хочеться дізнатися, як склалася доля кожного з них.
Розкажи, як склалося твоє життя по закінченні школи.

Прохання вказувати своє прізвище, ім'я; клас, рік випуску та класного керівника.

9854Дата: Понеділок, 05.01.2015, 22:58 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
Привіт усім) hello Я, Бугайчук Іваннна, випускниця 2007 року) Класним керівником у мене була Звірук Л.П. :) 

Після закінчення школи я навчалась у Локачинській ЗОШ,потім вступила в медичний університет м. Івано-Франківськ prof . На даний час студентка 6курсу

Всі ми колись  були учнями.. Я закінчила цю школу , та дуже вдячна вчителям за терпіння,доброту, мудрість,розуміння і відданість своїй нелегкій роботі) Дякую за настанови,які Ви нам давали)

Школа навчила мене відповідати за свої вчинки, дала зрозуміти, що не все дається в цьому житті просто так. Також тут навчили мене  бути переможцем  і не вміти бути переможеним,за що особлива подяка.

Школярам бажаю насолоджуватися кожною миттю шкільного життя,але водночас не забувати класти фундамент успішного майбутнього,бо це запорука успіху!

formanyuk199322Дата: Неділя, 29.11.2015, 14:22 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Мої  вітання  ! v  Я , Форманюк  Віктор  Сергійович ,  випускник  2008 р.  Першими  вчителями  для  мене  стали ,  Войцеховська  Діна  Степанівна  та  Войцеховсяка  Орина  Георгіївна . Класним  керівником  була  Марчук  Cвітлана  Анатоліївна . :up:

По  закінченню  школи  я поступив  в  Горохівський  коледж  ЛНАУ , по спеціональності  "Виробництво та переробка продукції рослинництва"  ( агроном ) .  book deal Зараз закінчую  навчання  на  заочній  формі  в  університеті ЛНАУ .

Бажаю   всім   учням  та  випускникам   великих   злетів   у   майбутньому,   досягти   своєї   мети!
Рідна   школо ,  ти   назавжди   залишишся   у   нашій   пам'яті.     З   року   в  рік   ми будемо   згадувати   всі   моменти   проведені   у   цій затишній,   рідній   для   нас   домівці. Бажаю  школі   процвітання,  розумних,  творчих  та  спортивних  учнів. :ok:

Повідомлення відредагував formanyuk199322 - Неділя, 29.11.2015, 14:23

Форум » Test category » Наша школа » Сторінка випускника (Для випускників минулих років)
Сторінка 1 з 11
Пошук: