Вівторок, 31.03.2020, 06:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Червень » 10 » Літній мовний табір
16:07
Літній мовний табір

   

   На базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Козлів було створено літній мовний табір «Sun» («Сонечко»), у якому діти мали змогу поглиблювати знання з англійської мови, поєднуючи навчання з відпочинком.

    Основною метою роботи мовного табору було зацікавити учнів вивченням іноземної мови, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри. Саме тому було підібрано завдання розважального та розвивального характеру: ігри, екскурсії, презентації, цікаві вправи та вікторини, створення шоу-кейс порт фоліо на тему «My Dreams»(«Мої мрії»), пісні, майстер-класи «handmade» до тематичної вечірки та кулінарного характеру.

      Учасниками літнього мовного табору були учні 7 класу.Тренером з англійської мови була Гончарук Н.Ф. , Робота табору тривала 5 днів. Усі дні були тематичними: «День відкриття табору». «День моїх мрій», «День туризму», «День мого народження», «День спогадів». Кожен день в таборі розпочинався ранковою зарядкою та проходив весело і цікаво. Учні спілкувалися у невимушеній обстановці, поєднуючи роботу з чашечкою ароматного трав’яного чаю і за кожне виконане завдання одержували в нагороду стікер. Діти були дуже активними у всіх видах діяльності, за що були відзначені сертифікатами. Фоторепортаж роботи табору-на сторінці "Фотоальбоми"

Гончарук Наталія,

вчитель англійської мови

Переглядів: 85 | Додав: Демедюк | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar