Вівторок, 26.05.2020, 12:49
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 11 » районне методичне об'єднання вчителів-філологів
10:35
районне методичне об'єднання вчителів-філологів

 

        Українці здавна славились гостинністю . Загальноосвітня школа с. Козлів зустрічала гостей – учителів –філологів . 9 грудня відбулось чергове засідання районного методичного об’єднання  вчителів української мови і літератури. Вчителі відвідали урок зв’язного мовлення у 5 класі, на якому учні учились писати листа й правильно оформляти поштового конверта .

       П’ятикласники переглянули слайди із показом картини « Запорожці пишуть листа турецькому султанові » , солдатських трикутних листів , дізналися про голубину пошту часів Великої Вітчизняної війни .

        Особливо вразив учнів і присутніх гостей відгук на листа , адресованому солдатові, учнями нашої школи . Діти висловили свої враження від листа . Їх вразило те , що лист не просто потрапив до солдата , а й те , що він зберігається у музеї спілки письменників у Києві . П’ятикласники загорілися бажанням написати власного листа солдату.

    На уроці діти отримали настанови щодо правильної побудови листа , його лексичних та стильових  особливостей. Учні повторили вивчений  раніше матеріал про звертання , вставні слова , речення . За поданим початком діти написали вітального листа ровесникам зі Сходу.

        Завершальним етапом уроку було оформлення поштового конверта .

         План –конспект та презентацію до уроку можна знайти на сторінці «Каталог  файлів».

Звірук Леся Петрівна-

вчитель української мови і літератури

Переглядів: 239 | Додав: Демедюк | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar