Вівторок, 26.05.2020, 14:12
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 3 » Районне засідання шкільних бібліотекарів
14:33
Районне засідання шкільних бібліотекарів

  

2 грудня в нашій школі  відбулось засідання районного методичного об’єднання бібліотекарів, в ході якого Бліндер Оксана Степанівна –бібліотекар школи –поділилась досвідом роботи над проблемою «Методи популяризації книги». До цього заходу  учні школи під її керівництвом підготували літературно-музичну композицію «З Україною в серці живу».

    Відчуття свята викликав святково прибраний зал колосками пшениці, кетягами калини, соняшниками,українське вбрання його учасників. Школярі  проникливо,з почуттям палкої любові і гордості розкривали образ рідної України, прекрасної і незалежної,змальованої видатними митцями слова в поезії. І слухачі наче мандрівники, крокують безмежними просторами рідної землі,милуються красою і багатством її природи, гордяться героїчними подвигами своїх предків, які віками боронили від нападників свою Богом дану священну Україну і віддали за неї найцінніше – своє життя.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять сучасних героїв, воїнів АТО, які полягли на полі бою, відстоюючи цілісність рідної країни.

Ведучі Марчук  Г. і  Яцук  В. підключили до виступу й інсценізації учнів початкових класів.

Учасниками музичної композиції були учні 5,7,8, класів. В їх репертуарі звучали пісні про Україну, її велич і красу («Україна», «Лише у нас на Україні», «Перлина Україна», «Сад молодий», «Мир полям» та інші.

Лине чарівна мелодія - і кожному ніби вчуваються палкі слова великого сина України Т.Г.Шевченка:

Свою Україну любіть

Любіть її…В лихую

Тяжкую мінуту

За неї Господа моліть.

І учень 9 класу Андрій  Плужнік  читає «Молитву за Україну».

На завершення заходу прозвучав Гімн України.

Цей захід, на мою думку, не лише вияв любові до рідного краю, але й сприяв вихованню в учнів почуття обов’язку і відповідальності за долю України.

Наприкінці засідання відбувся «круглий стіл», під час якого бібліотекарі обговорили  організацію роботи шкільних бібліотек, їх комп’ютеризацію.

В роботі засідання взяла участь методист відділу освіти Комар Світлана Іванівна.

Оксана Степанівна  Бліндер-бібліотекар школи

 

Переглядів: 223 | Додав: Демедюк | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar