Неділя, 29.03.2020, 13:02
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 1 » Тиждень рідної мови
16:26
Тиждень рідної мови

 В нашій школі проходить місячник педагогічної майстерності. У рамках цього місячника минув тиждень пам’ятних дат мовного і літературного календаря.

 Учні 4 класу, семикласники Дячук Т., Хімічук Ю., Гончарук С., Силка І. разом із Звірук Лесею Петрівною- вчителем української мови і літератури, Кирилюк Іриною Євгенівною-класоводом та музичним керівником  Бугайчуком Василем Петровичем запросили учнів та батьків у гостинну залу на щиру зустріч з рідним словом. Звучали поетичні рядки, прислів’я, приказки про слово і мову.

Святковості і урочистості заходу «Звучить барвисто рідна мова» додали і пісні про калину, Україну, рідне материнське слово.

   Протягом місячника працювала тематична  виставка присвячена 145-річчю з дня народження Лесі Українки, організована Звірук Лесею Петрівною. Учні мали можливість оглянути ілюстрації до творів поетеси , перегорнути сторінки біографії цієї геніальної людини, мужньої жінки, талановитого митця.Школярі можуть вкотре перечитати або пригадати поезії Лесі Українки, адже на виставці представлені збірки поезії, окремі твори поетеси.

Переглядів: 207 | Додав: Демедюк | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar