П`ятниця, 10.04.2020, 16:54
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 20 » Тренінг з долікарської допомоги
15:59
Тренінг з долікарської допомоги

   

  Я, Сашко Кияновський, студент Львівського Державного Університету Безпеки Життєдіяльності. Навчаюсь на рятувальника зі спеціальності "цивільна безпека" та впевнений, що майбутнє за нами, за амбітними, вольовими людьми, що мають ідею та йдуть тернистим шляхом її втілення, попри відсутність якихось повноважень, зв'язків і т.п.
Однією з таких ідей є навчити випускників шкіл Локачинського району рятувати життя грамотно та впевнено, діючи за сучасними світовими протоколами з повним розумінням того, що в той момент в їхніх руках найцінніше - людське життя. І хочу з радістю повідомити ,що 19 березня 2018 року для 8 та 9 класу було проведено тренінг з долікарської допомоги. Медицина складна, в ній дуже багато складних термінів, а моєю ціллю було бажання розповісти простими словами про непрості, але надзвичайно важливі дії під час надання долікарської допомоги тому, хто має в ній необхідність,  відповісти на питання "а чому так?", "а чому я?", "навіщо?"... Чому саме випускники, запитаєте ви? Я ж натомість відповім,що, на щастя, в районі практичне застосування подібних навичок мінімальне, хоч і потрібне, а випускники поїдуть за своєю мрією до більших міст, де шанси і доречність таких навичок зростають, що знаю зі свого досвіду, тому бути готовим надати долікарську допомогу потерпілому надзвичайно важливо, бо буквально матимуть на це лічені хвилини. Перед самим проведенням переймався, що мене не зрозуміють, скажуть, що нікому тут такі знання непотрібні, але вже через 6 хвилин після початку тренінгу був здивований, і подумав: " Не можу повірити! Учні слухають, їм дійсно цікаво, вони співпрацюють та задають питання, не соромляться помилитись, після чого ми відразу розбирали і виправляли помилку."
Пишаюсь, що в на моїй малій батьківщині таке виховання учнів.
В школі працює надзвичайно привітне керівництво, яке  дуже зацікавлене в різносторонньому розвитку своїх вихованців.
Тому вітаю всіх, хто був присутній на тренінгу, адже ви тепер можете врятувати життя, завдяки вашій зацікавленості, пізнавальності та активності.

Якщо у вас виникнуть  питання,  звертайтесь:
investcostman17@gmail.com - електрона адреса
@kyyanovskyy - instagram

Детальний фоторепортаж з тренінгу можна подивитись на сторінці "Фотоальбоми"

Переглядів: 106 | Додав: Демедюк | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar