Неділя, 31.05.2020, 17:45
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 15 » Вогонь поезії не згас
18:37
Вогонь поезії не згас

     12 березня в нашій школі звучало невмируще слово Кобзаря.  Минуло багато років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка-славного сина українського народу, але сьогодні як живий говорить він з своїми наступниками.  Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне. Прищепити любов і повагу до шевченкового слова, шанобливе ставлення до великого митця-мета заходу, який провели  вчитель української мови і літератури Бучак Віра Яківна, завідуюча бібліотекою-філією Марчук Людмила Володимирівна, та шкільний бібліотекар Бліндер Оксана Степанівна.

 

   Учасники заходу здійснили подорож життєвими і творчими шляхами великого Кобзаря. Улюблені  поезії читали учні 8-го та початкових класів, гості свята: батьки учнів та випускники минулих років. Інсценізували уривки  з поем «Гайдамаки» та «Наймичка»  Марчук Ганна, Бендас Аліса, Сидорук Дмитро, Плужнік Андрій, Косарук  Ірина. Звучали пісні на слова поета «Думи мої, думи мої…», «Така її доля…», «Заповіт».

  Шкільним і сільським бібліотекарями була оформлена виставка творів Т.Г. Шевченка. Нехай же в кожній хаті на чільному місці лежить «Кобзар», хай у кожній світлиці заквітне портрет Шевченка, щоб слово Тарасове світило старому й малому, щоб слово його незабуте і нині, вічно ходило по Україні.

Марчук Л.В.- завідуюча сільською бібліотекою.

 

Переглядів: 290 | Додав: liliademed | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar