Вівторок, 31.03.2020, 04:57
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Курс за вибором: чи оцінювати навчальні досягнення учнів

      Курси за вибором — це навчальні курси, спрямовані на допрофільну підготовку учнів. Їх вводять за рахунок годин варіативного компонента змісту освіти у 8-9-х класах згідно з Концепцією профільного навчання у старшій школі.              

    Навчальні досягнення учнів з предметів інваріантної та варіативної складових робочого навчального плану закладу підлягають обов’язковому оцінюванню згідно з Інструкцією з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Не підлягають обов’язковому оцінюванню навчальні досягнення учнів з факультативних, групових та індивідуальних занять, які фіксують в окремому (спеціальному) журналі. Разом з тим, обов’язковому  оцінюванню підлягають навчальні досягнення учнів з предметів інваріантної складової навчального плану закладу згідно з п. 4 Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти. Щодо оцінювання або не оцінювання навчальних досягнень учнів, отриманих на курсах за вибором, то рішення приймає педагогічна рада навчального закладу.

 

 Джерело: http://www.pedrada.com.ua/article/155-qqq-16-m5-12-05-2016-kurs-za-viborom-chi-otsnyuvati-navchaln-dosyagnennya-uchnv?ut
Категорія: Мої статті | Додав: liliademed (21.06.2016)
Переглядів: 631 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar