Неділя, 31.05.2020, 17:43
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

«Так» і «ні» атестаційного життя: корисна таблиця
Запитання Відповідь Підстава
 1. Чи можна відмовитися від атестації? Ні Пункт 1.5 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 06.10.2010 № 930 (далі — Типове положення про атестацію)

2. Чи може змінюватися персональний склад атестаційних комісій протягом року?

Так Пункт 2.8 Типового положення про атестацію

 

3. Чи подають педагоги заяви на чергову атестацію?

Ні Пункт 3.1 Типового положення про атестацію

 

4. Чи мають право педагоги подавати заяви щодо присвоєння вищої кваліфікаційної категорії?

Так Пункт 3.1 Типового положення про атестацію

 

5.Чи має право керівник подати подання до атестаційної комісії про зниження кваліфікаційної категорії працівнику в разі зниження ним рівня професійної діяльності?

Так Пункт 3.1 Типового положення про атестацію

 

6. Чи може атестаційна комісія перенести строк проведення атестації працівнику в листопаді?

Так Пункт 3.2 Типового положення про атестацію

 

7.Чи обов’язково працівників, які атестуються, ознайомлювати з графіком проведення атестації під підпис?

Так Пункт 3.2 Типового положення про атестацію

 

8.Чи ознайомлюють педагога, який атестується, з його характеристикою під підпис?

Так Пункт 3.5 Типового положення про атестацію

 

9.Чи можна атестувати педагога, який працює один рік у закладі після закінчення закладу вищої освіти?

Ні Пункт 3.18 Типового положення про атестацію

 

10.Чи зберігається за вчителем, який не працював на посаді чотири роки, присвоєна за результатами останньої атестації кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії та педагогічне звання «учитель-методист»?

Так Пункт 3.22 Типового положення про атестацію

 

11.Чи атестують учителів, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, за кожним із предметів?

Ні Пункт 3.25 Типового положення про атестацію

 

12. Чи атестують педагогічних працівників без попереднього проходження підвищення кваліфікації, яким у міжатестаційний період присуджено наукові ступені?

Так Пункт 3.28 Типового положення про атестацію

 

13. Чи присвоюють педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» та досягли високого професіоналізму в роботі, педагогічне звання «старший учитель»?

Так Пункт 5.3 Типового положення про атестацію

 

14. Чи може керівник закладу освіти змінити кваліфікаційну категорію, присвоєну педагогу за результатами атестації?

Ні Пункт 3.30 Типового положення про атестацію

 

15. Чи можна вчителю, який має 10 років педагогічного стажу, не мав повної вищої освіти і здобув її у 2016 році, одразу присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»?

Так Пункт 4.8 Типового положення про атестацію

 

16. Чи можна керівнику гуртка закладу загальної середньої освіти присвоювати кваліфікаційні категорії?

Ні Пункт 4.11 Типового положення про атестацію

 Підготувала Ольга Малишева, в. о. заступника директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, начальника відділу державно-громадського управління освітою МОН.

За матеріалами журналу Заступник директора школи" № 2 лютий 2019

Категорія: Мої статті | Додав: Демедюк (27.06.2019)
Переглядів: 48 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar